Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd.

Çin Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Sertifikalar
I am very glad to cooperate with you for so many years, I am very satisfied with your quality and delivery, and hope to cooperate in the future.

—— Richard Wisste

I'm very pleased with your adult finger clip, and our customers are very fond of it.

—— Adrian Letoven

In our years of cooperation, your service let me remember

—— Lakit Chrootemtek

Although your price is not very low, but your cost performance is very high, I hope you continue to work hard

—— Emil teppec

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd.

Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Teveik
No. Çalışanları : 110~130
Yıllık satış : 3000000-4000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
Shenzhen City Teveik Technology Co, Ltd , güzel kıyı kenti bulunan - Shenzhen, tıbbi elektronik ekipmanları için araştırma ve geliştirme, üretim ve pazarlama parçaları ve sarf malzemeleri ayıran profesyonel bir üreticisidir.

Biz tasarım ve SPO2 sensörleri, Tek SpO2 Sensörler, SpO2 Uzatma Kabloları, EKG Kabloları, EKG Kabloları, EKG Elektrotları, Holter Kabloları ve Leadwires, Elektro Cerrahi Malzemeleri, IBP Kabloları, IBP transdüserleri gibi tıbbi elektronik ekipman çeşitleri için ilgili ürünler tasarlar ve üretirler. Sıcaklık Probları, NIBP Kolları, Fetal transdüserleri, Ultrason dönüştürücü, EEG Kablosu, Nabız oksimetresi vb.

Teveik, yüksek kaliteli inanç ruhu ve mükemmeliyet peşinde koşuşturan oldukça profesyonel bir fabrika; ürünlerimizin teknolojik içeriğini ve kalitesini arttırmak için sürekli çaba harcıyoruz.

Aynı zamanda, fabrikamızın ilerlemesi için yönetim modellerinde modern düşünceyi kullanıyor, kurumsal modern yönetimi güçlendirecek ve yüksek teknoloji profesyonel ekibimiz tarafından yeni ürün geliştirme ve üretimini teşvik ediyoruz. Ayrıca yeteneklerimizi, değerlerimizi ve sosyal sorumluluklarımızı arttırmak için personelimizi düzenli olarak eğitiyoruz.

Üretim ve test açısından, ürün kalitesini ve teslimat döngüsünü etkin bir şekilde sağlamak için mükemmel üretim ekipmanları ve test aletleri yapılandırıyoruz.

Biz yerli ve yabancı üreticiler için tıbbi ekipman en güvenilir OEM / ODM sağlamak için, yerli ve yabancı distribütörler için ideal profesyonel hizmet programları sunmak için hazırız; Ayrıca hastaneler için güvenilir ve dayanıklı ürünler sunmaktayız; Müşterilerimize odaklanıyor ve yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak için genel bir çözüm sunuyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Binger

Tel: 86 755 29475906 Ext. 808

Faks: 86-755-29060653

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)