Ana sayfa

Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Shenzhen City Teveik Technology Co, Ltd , güzel kıyı kenti bulunan - Shenzhen, tıbbi elektronik ekipmanları için araştırma ve geliştirme, üretim ve pazarlama parçaları ve sarf malzemeleri ayıran profesyonel bir üreticisidir.

Biz tasarım ve SPO2 sensörleri, Tek SpO2 Sensörler, SpO2 Uzatma Kabloları, EKG Kabloları, EKG Kabloları, EKG Elektrotları, Holter Kabloları ve Leadwires, Elektro Cerrahi Malzemeleri, IBP Kabloları, IBP transdüserleri gibi tıbbi elektronik ekipman çeşitleri için ilgili ürünler tasarlar ve üretirler. Sıcaklık Probları, NIBP Kolları, Fetal transdüserleri, Ultrason dönüştürücü, EEG Kablosu, Nabız oksimetresi vb.

Teveik, yüksek kaliteli inanç ruhu ve mükemmeliyet peşinde koşuşturan oldukça profesyonel bir fabrika; ürünlerimizin teknolojik içeriğini ve kalitesini arttırmak için sürekli çaba harcıyoruz.

Aynı zamanda, fabrikamızın ilerlemesi için yönetim modellerinde modern düşünceyi kullanıyor, kurumsal modern yönetimi güçlendirecek ve yüksek teknoloji profesyonel ekibimiz tarafından yeni ürün geliştirme ve üretimini teşvik ediyoruz. Ayrıca yeteneklerimizi, değerlerimizi ve sosyal sorumluluklarımızı arttırmak için personelimizi düzenli olarak eğitiyoruz.

Üretim ve test açısından, ürün kalitesini ve teslimat döngüsünü etkin bir şekilde sağlamak için mükemmel üretim ekipmanları ve test aletleri yapılandırıyoruz.

Biz yerli ve yabancı üreticiler için tıbbi ekipman en güvenilir OEM / ODM sağlamak için, yerli ve yabancı distribütörler için ideal profesyonel hizmet programları sunmak için hazırız; Ayrıca hastaneler için güvenilir ve dayanıklı ürünler sunmaktayız; Müşterilerimize odaklanıyor ve yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak için genel bir çözüm sunuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Şubat 2007 - Kabeil Technology Co., Ltd. Hongkong'da kuruldu

Shenzhen, Kabeil Technology Co., Ltd.'in 2008 yılı Mayıs-2008 dönemi Shenzhen ofisini kurdu

Kabeil teknoloji Co, Ltd Haziran, 2009-Qingdao ofisi Qingdao'da kuruldu

Jan, 2010-- Kabeil technology Co., Ltd. Hongkong'da oturum kapatıldı

Jan, 2010--, Kveina Technology Group Limited Hongkong'da bulundu

Şubat 2010, Shenzhen fabrika (Shenzhen City Teveik teknoloji Co, Ltd) bulundu.

Mart 2015 - Kveina Technology Group Limited, Kveina Technology Limited olarak yeniden adlandırıldı

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Teveik

No. Çalışanları : 110~130

Yıllık satış : 3000000-4000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Sertifikalar